Fejvadász

Állásajánlatok

Angular fejlesztő (ES-4125)

Szeretnél egy bürokráciamentes, stabil háttérrel rendelkező német cég front-end fejlesztő csapatának tagja lenni? Ha a válasz IGEN, akkor partnerünkkel egymást keresitek!

Feladatok:
  • High-end gépgyártáshoz és gyártásirányításhoz kapcsolódó, világszínvonalú termékek fejlesztése
  • Hosszútávú, stratégiai fejlesztési feladatok a világpiacon meghatározó szerepű, nemzetközi ügyfelünk részére
  • Folyamatosan induló (többnyire zöldmezős) projektben való részvétel
A pozíó betöltéséhez szükséged van:
  • Legalább 2-3 éves Angular fejlesztésben szerzett tapasztalatra
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásra (ha még németül is boldogulsz, az több, mint szuper)
  • Logikus gondolkodásra, rendszerszemléletre
  • Agilis hozzállásra, precizitásra, kreativitásra
És mindezért mit kínálnak ők?
  • Stabil munkahely: ✔
  • Kötetlen munkarend (törzsidő nélkül): ✔
  • HO lehetőség: ✔
  • Fejlődési lehetőség, képzések: ✔
  • És sok minden mást...
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Az Ön neve:*
E-mail címe:*
Telefonszáma:*
CV-je:*
*A csillaggal jelölt rész kitöltése kötelező!
Hasznos információ

Jelentkezni a bal oldalon található mezők kitöltésével tud, neve, e-mail címe és telefonszáma megadásával. Kérjük, hogy jelentkezéséhez mellékelje aktuális önéletrajzát (angol nyelv elvárása esetén angol nyelvűt).

Email küldése
Szolgáltatásaink

Szolgáltatásaink a vállalatok emberi erőforrás igényeinek kiszolgálására nyújtanak egyénre szabott, hatékony megoldásokat. Fő erősségünk a toborzás-kiválasztás, a passzív álláskeresők elérése és a kompetencia alapú kiválasztása.

Szolgáltatásainkról bővebben