Fejvadász

Állásajánlatok

Fejlesztési Projektmenedzser - Biotechnológia (ES-3886)

Az innováció, a folyamatos fejlődés iránt elhivatott és a régiót meghatározó gyógyszeripari partnercégünk várja új kollégáját Biotechnológiai Fejlesztési Projektmenedzser munkakörbe csapattagját.

Főbb feladatok:
  • Biotechnológiai fejlesztési projektek menedzselése a sejtvonal fejlesztéstől a forgalomba hozatalig
  • Optimális projektstratégia kialakítása és végrehajtatása
  • Az egyes projektek sikerét befolyásoló lehetőségek és kockázatok feltárása illetve menedzselése
  • Döntés előkészítés és riport készítés a felsőszintű vezetés számára
  • Kapcsolattartás és tárgyalás az üzleti partnerekkel
  • Projekt csapat koordinálása, folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevőkkel
Ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Természettudományi, gyógyszerész vagy orvosi végzettség
  • Releváns gyógyszeripari/biotechnológiai tapasztalattal
  • Minimum 2-3 éves projektmenedzseri tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jártasság komplex helyzetek megoldásában, megoldásfókuszú gondolkodás, jó döntésképesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség hatékony érdekérvényesítő készséggel párosítva
  • Minőségorientált szemlélet
Amit partnerünk kínál:
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka a biotechnológia területén
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy elkötelezett, lendületes csapattal
  • Hosszú távú, innovatív és stabil munkakörnyezet
  • Dolgozói rekreációs lehetőségek: uszoda-, konditerem-, sportpálya használat, vállalati üdülők
Az Ön neve:*
E-mail címe:*
Telefonszáma:*
CV-je:*
*A csillaggal jelölt rész kitöltése kötelező!
Hasznos információ

Jelentkezni a bal oldalon található mezők kitöltésével tud, neve, e-mail címe és telefonszáma megadásával. Kérjük, hogy jelentkezéséhez mellékelje aktuális önéletrajzát (angol nyelv elvárása esetén angol nyelvűt).

Email küldése
Szolgáltatásaink

Szolgáltatásaink a vállalatok emberi erőforrás igényeinek kiszolgálására nyújtanak egyénre szabott, hatékony megoldásokat. Fő erősségünk a toborzás-kiválasztás, a passzív álláskeresők elérése és a kompetencia alapú kiválasztása.

Szolgáltatásainkról bővebben