Fejvadász

Állásajánlatok

Junior könyvelő – pénzügyi asszisztens (ES-3894)

Ingatlanfejlesztésekkel foglalkozó multinacionális partnercégünk junior munkatársat keres könyvelői pozícióba. Ha szeretnél betekintést nyerni Budapest legnagyobb irodaházainak kivitelezési folyamataiba és van már tapasztalatod pénzügyi területen, ez a te állásod!

A pozícióban a könyvelési folyamatok mellett a kontolling csapat munkáját is támogatnád, így komplex tudással gazdagodnál. A cég egy szupportív környezetet biztosít, amely során a hosszútávú szakmai fejlődés mellett folyamatosan növekvő felelősségi körre tehetsz szert a munkád során.

Lehetőséged nyílna angol nyelvtudásod folyamatos kamatoztatására, amelyet a partnercégekkel való kapcsolattartás mellett a munkatársakkal való kommunikáció során is használnál.

Legfőbb feladatok:
  • komplex könyvelési feladatok szenior kolléga támogatásával
  • kontrolling munkájának támogatása
  • riportok és bevallások készítése
  • részvétel a kintlévőség kezelésben
  • partnerekkel és leányvállalatokkal való kapcsolattartás
Elvárások:
  • felsőfokú gazdasági végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • pénzügyi területen szerzett, legalább fél éves tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • Excelben való jártasság
Amit a cég kínál:
  • felelősségteljes és komplex munkakör
  • hosszútávú karrierlehetőség
  • kiemelkedő bérezés és juttatási csomag
  • nemzetközi, professzionális munkakörnyezet
Az Ön neve:*
E-mail címe:*
Telefonszáma:*
CV-je:*
*A csillaggal jelölt rész kitöltése kötelező!
Hasznos információ

Jelentkezni a bal oldalon található mezők kitöltésével tud, neve, e-mail címe és telefonszáma megadásával. Kérjük, hogy jelentkezéséhez mellékelje aktuális önéletrajzát (angol nyelv elvárása esetén angol nyelvűt).

Email küldése
Szolgáltatásaink

Szolgáltatásaink a vállalatok emberi erőforrás igényeinek kiszolgálására nyújtanak egyénre szabott, hatékony megoldásokat. Fő erősségünk a toborzás-kiválasztás, a passzív álláskeresők elérése és a kompetencia alapú kiválasztása.

Szolgáltatásainkról bővebben