Fejvadász

Állásajánlatok

Junior Pénzügyi Adminisztrátor (ES-3634)

A lehetőségről:

Partnerünk, egy amerikai központú multinacionális vállalat budapesti szolgáltató központjába keresünk Junior Pénzügyi Adminisztátort kollégát. Amennyiben érdeklődsz a pénzügyi, adminisztratív területek iránt, akkor jelentkezz, mert jelenleg több csapatba is keresünk junior pénzügyi munkatársakat!

Feladatok:
  • Beérkező pénzösszegek feldolgozása a megadott szempontok szerint
  • A beérkező összegek allokációja a megfelelő számlákra
  • Adminisztráció a cég saját rendszerében
  • Befizetésekhez kapcsolódó dokumentumok adminisztrációja
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
Elvárások:
  • Bsc. diploma
  • Szóban és írásban is erős középfokú angol nyelvtudás
  • Érdeklődés a pénzügyi, könyvelési terület iránt
  • Precizitás és jó monotonitástűrő képesség
  • Adminisztrációs vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!
Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség pénzügy-számviteli területen
  • Fiatal, dinamikus csapatok
  • Modern irodai környezet
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények
Munkavégzés helye:

Budapest, 9. kerület

Az Ön neve:*
E-mail címe:*
Telefonszáma:*
CV-je:*
*A csillaggal jelölt rész kitöltése kötelező!
Hasznos információ

Jelentkezni a bal oldalon található mezők kitöltésével tud, neve, e-mail címe és telefonszáma megadásával. Kérjük, hogy jelentkezéséhez mellékelje aktuális önéletrajzát (angol nyelv elvárása esetén angol nyelvűt).

Email küldése
Szolgáltatásaink

Szolgáltatásaink a vállalatok emberi erőforrás igényeinek kiszolgálására nyújtanak egyénre szabott, hatékony megoldásokat. Fő erősségünk a toborzás-kiválasztás, a passzív álláskeresők elérése és a kompetencia alapú kiválasztása.

Szolgáltatásainkról bővebben