Fejvadász

Állásajánlatok

Pénzügyi munkatárs (ES-3452)

A lehetőségről

Partnerünk, mely egy multinacionális vállalat, Budapesten működtet egy pénzügyi folyamatokat ellátó szolgáltatói központot, ide keresi leendő pénzügyi folyamatok támogatásában segédkező leendő kollégájukat. Nagyon fiatalos és dinamikus multinacionális környezetben remek karrierlehetőségeket biztosítanak pályakezdő és junior szakemberek számára. Amennyiben Te is úgy érzed, hogy kipróbálnád magad egy ilyen környezetben és érdeklődsz a pénzügyi területek iránt, akkor jelentkezz, mert jelenleg több különböző részlegre is keresünk pénzügyi munkatársakat.

Munkavégzés helye

Budapest, 9. kerület

Feladatok
  • Vevői számlák kezelése, ezekkel kapcsolatos problémák felkutatása
  • Számlázási folyamat ellenőrzése, esetenként manuális korrekció
  • Vevői kifizetések monitorozása
  • Beérkező pénzösszegek allokálása megfelelő vevőszámlához
  • Banki rekonsziliáció végrehajtása
  • Rendszeres és ad-hoc riportok elkészítése
  • Havi zárásokban való részvétel
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (AP, GL)
  • Kapcsolattartás különböző stakeholderekkel
  • Különböző folyamatfejlesztési projektekben való aktív részvétel
Elvárások
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma preferáltan pénzügyi, közgazdasági területen
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Magabiztos Excel tudás
  • Jó time-menedzsment képesség
  • Precizitás, proaktivitás
  • Talpraesett, önálló munkavégzés
  • Hasonló pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
Az Ön neve:*
E-mail címe:*
Telefonszáma:*
CV-je:*
*A csillaggal jelölt rész kitöltése kötelező!
Hasznos információ

Jelentkezni a bal oldalon található mezők kitöltésével tud, neve, e-mail címe és telefonszáma megadásával. Kérjük, hogy jelentkezéséhez mellékelje aktuális önéletrajzát (angol nyelv elvárása esetén angol nyelvűt).

Email küldése
Szolgáltatásaink

Szolgáltatásaink a vállalatok emberi erőforrás igényeinek kiszolgálására nyújtanak egyénre szabott, hatékony megoldásokat. Fő erősségünk a toborzás-kiválasztás, a passzív álláskeresők elérése és a kompetencia alapú kiválasztása.

Szolgáltatásainkról bővebben