Automatizáló mérnök-összeszerelés terület

ES-13754

Elvárások:

  • Műszaki Főiskola/ Egyetem – gépészmérnök és/vagy automatizálási végzettség
  • Autóipari/műanyagipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat hasonló beosztásban.
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség, határozott fellépés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • alapfokú PLC tudás

Fő feladatok:

  • Új termékek bevezetése a projekt fázisból a szériagyártásba
  • Szerelőgép koncepciók készítése a specifikációk figyelembe vételével, árajánlatok kérése
  • Szerelőgépek rendelése, beállítása
  • Próbagyártások szervezése és aktív részvétel a gyártásokban
  • Határminták készítése
  • A gyártás számára szükséges dokumentációk készítése (munkautasítások, ellenőrző lapok)
  • FMEA, Flow-Chart készítése
  • Lay-out tervezés
  • Projekteket érintő kimutatások, jelentések készítése
  • Futó termékek, gyártóeszközök, gyártósorok, illetve alapanyagok változásainak nyomon követése kezelése ezen projektek koordinálása,
  • A vevői megbízások, megrendelések megfelelő minőségben történő teljesítése, a határidők és költségek figyelembe vétele mellett.
  • Együttműködés a társszervezetekkel a projekteket érintő kérdésekben

Juttatás:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafatéria
  • Önkéntes magánnyugdíjénztári hozzájárulás
  • Utazási költségtérítés
  • Lakhatási támogatás

Jelentkezési lap

    Önéletrajz feltöltése

    Fájl feltöltése

    Microsoft Word vagy PDF (5MB)

    or