Angular fejlesztő

ES-14143

Hazai és külföldi vonatkozású projektekre keresünk senior fejlesztőt egy stabil, családias vállalkozás csapatába, hosszú távra. 29 éve magyar piacon jelenlévő, biztos hátterű üzleti alkalmazásfejlesztéssel foglalkozó partnerünk keres Senior NodeJS Fejlesztő kollégát.

A munkakör leírása:

Scrum csapatban dolgozó kollégáink feladata egy telekommunikációs cég felhő alapú architektúrájának fejlesztése, NestJS BFF  microservice jellegű backend szolgáltatások elé Angular frontend fejlesztése.

Olyan kollégát keresünk, aki az agilis csapatba illeszkedve képes az alábbi feladatokat ellátni:

  • a scrum alapelveinek követése, részvétel agilis ceremóniákon,
  • technikai feladatok meghatározása az üzleti igények (user story-k) alapján,
  • implementáció Angularban,
  • sitebuild
  • az elkészült fejlesztések eljuttatása a cél környezetre DevOps eszközökkel
  • adatkörök átlátása, érintett szolgáltatások fejlesztőivel kooperálás

Szakmai követelmények:

  • REST architektúrával kapcsolatos munkatapasztalat
  • Angular / React / VueJS
  • Git

Előnyök

  • Microservice architektúrával kapcsolatos munkatapasztalat
  • Kubernetes platform
  • Docker
  • Jest
  • Supertest
  • Gitlab
  • További elvárások:
  • Agilis mindset
  • Fullstack mindset
  • Legalább alapfokú angol tudás
  • Proaktív hozzáállás
  • Csapatmunka

Jelentkezési lap

    Önéletrajz feltöltése

    Fájl feltöltése

    Microsoft Word vagy PDF (5MB)

    or