HR Generalista

ES-14075

Megbízó Partnerünkhöz Mórra, keressük a HR csapat bővítése céljából leendő kollégájukatHR Generalista pozícióba.

A leendő kolléga egy 90 fős üzleti egységért lesz felelős.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • HR területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Munka Törvénykönyv szerinti jogi előírások naprakész ismerete és alkalmazása
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban, szóban)
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlattal és hajlandósággal
  • Önálló munkavégzés, határozott személyiség

Fő feladatok:

  • A Munka Törvénykönyv szerinti jogi előírások naprakész ismerete és alkalmazása
  • Belső vállalati HR szabályokra, folyamatokra javaslattétel, előkészítésében aktív részvétel, tervek előkészítése, különös tekintettel, a munkajoggal kapcsolatos esetekre
  • IATF és egyéb auditokra a HR dokumentációk előkészítése (QDMS)
  • A vállalat jóléti költségeinek követése
  • Szabadságokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Irodai, munkaügyi eszközök, felszerelések beszerzésében való segédkezés
  • Munkavállalók egyéni ügyeinek intézése
  • Toborzási, felvételi folyamat előkészítése, lebonyolítása és nyilvántartása
  • Új munkatársak oktatása, beilleszkedésének elősegítése, beillesztési folyamatok elősegítése
  • Személyi ügyek operatív intézése
  • Személyügyi nyilvántartások készítése (bedolgozók, részmunkaidőben dolgozó foglalkoztatottak nyilvántartása)
  • HR osztályon általános feladatok elvégzésébe besegítés (vendéglátás, vendégek igényeinek, problémáinak megoldása)
  • Vállalati rendezvények előkészítése, lebonyolításában aktív részvétel
  • HR osztályon dolgozó munkatársak szükség esetén helyettesítése
  • Munkaköri leírások aktualizálása, átvizsgálása
  • Munkaszerződések, munkaviszonnyal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Munkakörök elemzésében, teljesítmény kritériumok, valamint besorolási rendszer kialakításában aktív részvétel
  • Teljesítményértékeléssel kapcsolatos teendők ellátása
  • Premizálás, jutalmazás lebonyolításában aktív részvétel, bérfejlesztések rendezése
  • Orvosi alkalmasságok nyilvántartása, vizsgálatok koordinálása
  • A havi munkaügyi zárás elkészítése, jelentések készítése
  • Kaizen nyilvántartás, adminisztráció

Jelentkezési lap

    Önéletrajz feltöltése

    Fájl feltöltése

    Microsoft Word vagy PDF (5MB)

    or