IT Infrastruktúra koordinátor

ES-13966

Ha van tapasztalatod IT üzemeltetésben, úgy érzed megállnád a helyed a kritikus rendszerek működtetésében, profin koordinálnád azokat, és biztos támogatója lennél Megbízónk infrastruktúrájának, akkor Téged keresünk

IT Infrastruktúra koordinátori pozícióba

Ezek lesznek a feladataid:

  • Az IT osztály képviselete és kapcsolattartás az  üzemeltetési 7×24 órás felügyeletet adó szervezeti egységei felé
  • Részvétel az informatikai változások kezelésének koordinálásában, mind a meglévő rendszerek módosítása során, és a bevezetésre kerülő új informatikai rendszerek telepítése és/vagy az infrastruktúrába való integrációja során
  • Támogatás és összeköttetés nyújtása a második vonalbeli támogató csoportoknak (szerver, hálózatok és telekommunikáció menedzsment), valamint az első vonalbeli támogató csoportok (ügyfélkapu, kliens üzemeltetés) csoportoknak, kiemelten a partner csoportok helyszíni szolgáltatásán kívüli időszakaiban.
  • Részvétel a kritikus rendszereket érintő hibaesemények megoldásában . „ITIL” alapú „Incident Management Process” folyamat alapján.

Ezt várjuk tőled:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat IT üzemeltetésben
  • TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismeret)
  • MS Windows szerver, Linux szerverüzemeltetési ismeretek
  • Legalább alapfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás
  • “B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó problémamegoldó- és szervező-készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, kreativitás, nyitottság

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbiak bármelyikével:

  • Felsőfokú szakirányú képzettség (informatikai, vagy villamos mérnök területen);
  • Strukturált gyengeáramú kábelezési ismeretek (optika, CAT-réz)

Ez vár rád nálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Egyedi, különleges és nemzetközi munkakörnyezet
  • 8 hetes betanítási folyamat (egyedi rendszerek  megismerése)
  • Nyitott, segítőkész légkör
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Egyedülálló, speciális informatikai rendszerek és berendezések
Munkavégzés:

A pozícióhoz tartozó  munkarend folyamatos, napi 12 órás (1 nap nappal (07.00-19.00) -1 nap éjszaka (19.00-07.00) 2 nap pihenő

Jelentkezési lap

    Önéletrajz feltöltése

    Fájl feltöltése

    Microsoft Word vagy PDF (5MB)

    or