Office Manager

ES-14116

Partnerünk munkatársat keres Office Manager munkakörbe.

Főbb felelősségi körök:

A recepció működtetése:

  • bejövő hívások kezelése
  • vendégek fogadása, kiszolgálása
  • napi kapcsolattartás a kollégákkal, beszállítókkal írásban és szóban
  • posta kezelése – levelek feladása, átvétele, szortírozása, dokumentumok archiválása, futárok hívása,
  • csomagok átvétele
  • dokumentumok másolása, szkennelése, e-mailen való továbbítása
  • vezetők számára adminisztratív jellegű támogatás nyújtása
  • szoros együttműködés az Irodavezetővel, HR és IT vezetőkkel
Szervezési feladatokban való aktív részvétel:
  • vezetők üzleti útjához kapcsolódó szállásfoglalás és ügyintézés
  • költségelszámolás elkészítése
  • a céges ERP rendszer frissítése
  • diákok időbeosztásának koordinálása
Az iroda működésének támogatása:
  • irodai és konyhai készletek figyelése és a megrendelések leadása
  • céges rendezvények és azokhoz kapcsolódó beszerzések koordinálása
  • egyéb adhoc jellegű beszerzések intézésé
  • tárgyaló foglalás kezelése
  • a konyha és a recepció rendjének fenntartása (pl.: mosogatógép elindítása, kipakolása, a nap végén
  • a nyomtatónál hagyott dokumentumok megsemmisítése, stb.)

Elvárások:
  • középfokú angol nyelvtudás – szóban és írásban
  • jó kommunikációs készség
  • pontosság, precizítás
  • problémamegoldókészség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • nyitott, támogató, lelkes személyiség
Előnyök:
  • multinacionális cég munkájába való betekintés
  • modern munkakörnyezet
  • barátságos és közvetlen hangulat
  • belvárosi irodában történő munkavégzés (V. kerület)
  • állatbarát munkahely

Jelentkezési lap

    Önéletrajz feltöltése

    Fájl feltöltése

    Microsoft Word vagy PDF (5MB)

    or