Senior Hardware Engineer

ES-14153

Partnerünk:

Egy német középvállalat dinamikusan bővülő magyar leányvállalata Budapesten, ahol izgalmas nemzetközi projektek keretében kamatoztathatod mérnöki és fejlesztői tudásodat.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a német projektvezetéssel
  • Szoros együttműködés a SW, FPGA, NI fejlesztőkkel
  • Specifikációk létrehozása, egyeztetése
  • Analóg/ digitális áramkörök tervezése, tesztelése, beüzemelése
  • Nagy frekvenciás NYÁK-tervezés
  • Változatos projektek: katonai (haditengerészet), űrtechnológia (műholdak), ipari (egyedi-tervezésű moduláris rackek), E-Mobility (vasút és járműipari), orvosi (képalkotás, CT)

Milyen tapasztalatra van szükséged?

  • Legalább 4-5 éves releváns tapasztalatra
  • Villamosmérnöki végzettségre
  • Analóg és digitális elektronika magas szintű szakértelmére
  • Laboreszközök használatának ismeretére (labortáp, oszcilloszkóp, DMM, forrasztás)
  • Beágyazott rendszerek (mikrokontroller, FPGA), EMC, EMI és Altium Designer ismeretére
  • Előny, ha programozásban (C, C++, ASM) és csapatvezetésben is van tapasztalatod
  • Folyékony angol kommunikációs készségre szóban és írásban, német nyelv előny

Mit kínál a partnercég?

  • Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz
  • Lendület: egy dinamikusan fejlődő csapatban
  • Nincs bürokrácia: itt tényleg haladnak a dolgok
  • Biztos munkahely: stabil, erős háttér
  • Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, szakmai és nyelvi képzések
  • Kötetlen munkaidő, HO lehetőség
  • Szakmai és nyelvi képzések

Jelentkezési lap

    Önéletrajz feltöltése

    Fájl feltöltése

    Microsoft Word vagy PDF (5MB)

    or