Üzleti Elemző / Business Analyst

ES-14180

Partnerünk

Partnerünk egy olyan vállalkozás, amely ötvözi a szakmaiságot és a könnyed emberi kapcsolódást. Egyedi igények megvalósítását elősegítő üzleti tanácsadással és fejlesztéssel foglalkozunk.  A csapat főként fiatalokból áll, közösen építjük a projekteket és a folyamatokat. Ennek köszönhetően egy proaktívés fejlődés fókuszú közösség alakult ki az irodában.

Feladatok

  • A Salesforce CRM Tanácsadó csapat tagjaként, tapasztalt kollégák támogatása mellett  partnerünk
  • számára végzett CRM projektekben tanácsadói feladatok ellátása
  • Az üzleti megoldások kidolgozásában történő részvétel, roadmap karbantartása, közvetítése a
  • fejlesztőcsapatok felé
  • A CRM rendszer által támogatott folyamatok megértése, segítségnyújtás az üzleti oldal
  • igényeinek megfogalmazásában
  • Ügyfelek üzleti igényeinek felmérése, követelmények definiálása, design specifikációk
  • előkészítése és ezen üzleti igények leképezése, ezek alapján a feladatok (backlog elemek)
  • definiálása és karbantartása
  • A Scrum csapattal, fejlesztőkkel, üzemeltetőkkel való konzultálás, PoC-ok és végső CRM
  • megoldások közös kidolgozása
  • Tesztelési folyamatok és az UAT időszak támogatása
  • Ügyfél prezentációk és dokumentációk készítése
  • A készülő, illetve elkészült megoldások dokumentálása, dokumentációk karbantartása
  • Üzletfejlesztési tevékenységek és belső folyamatok támogatása
  • Belső- és külső ügyfelekkel való kapcsolatok kiépítése és fejlesztése

Elvárások

  • 1-5 év CRM vagy ERP bevezetési, támogatási tapasztalatra
  • Tapasztalatra üzleti és IT probléma elemzésben és megoldásban
  • Komplex rendszerek gyors átlátásának képességére
  • Proaktivitásra: jó ha felismered a fejlesztendő területet, és javaslatokat teszel azok megoldására
  • Rugalmasságra, tanulási készségre, széleskörű szakmai érdeklődésre
  • Hatékony kommunikációs és együttműködési készségek
  • Kiváló prezentációs készségek
  • Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóságra és kezdeményezőkészség
  • Csapatszellem, feladatszervezési képesség
  • Aktív angol nyelvismeretre szóban és írásban egyaránt, több ügyfél külföldi székhellyel és
  • kollegákkal rendelkezik
  • MS Office eszközök ismeretére (Word, Excel, PowerPoint, Visio)

Mivel növelheted az esélyeid?

  • Nagyvállalati projekten szerzett tapasztalattal
  • Projektmenedzsment tapasztalattal
  • Egyéb beszélt idegen nyelvtudással
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismerettel
  • Salesforce.com felhasználási és testre szabási tapasztalattal
  • Agilis módszertanok ismeretével (Scrum, Kanban)

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület
  • A járvány teljes körű feloldásáig home office

Jelentkezési lap

    Önéletrajz feltöltése

    Fájl feltöltése

    Microsoft Word vagy PDF (5MB)

    or