Vasúti tervező (Pályatervező)

ES-13687

Munkakörhöz tartozó feladatok:
  • Vasúti pályatervezési feladatok elvégzésében való közreműködés (tanulmánytervek, engedélyezési- és kiviteli tervek elkészítése)
  • Engedélyek beszerzésében, hatósági ügyintézésben való részvétel
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, egyeztetéseken való részvétel
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat vasúttervezés területén
  • Mérnök kamarai tagság (KÉ-VA tervezői jogosultság)
  • Legalább egy tervezői szoftvert magas szintű kezelése
  • AutoCAD szoftver felhasználói szintű ismerete
  • MS Office programok napi szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány
A pozíció betöltésénél előnyt jelent:
  • Angol és / vagy német nyelvtudás
Amit mindezért partnerünk kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Kamarai tagdíj és a kapcsolódó kötelező éves oktatási költségek átvállalása
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken, konferenciákon való részvétel
  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör

Jelentkezési lap

    Önéletrajz feltöltése

    Fájl feltöltése

    Microsoft Word vagy PDF (5MB)

    or