Senior Java fejlesztő

ES-13719

Senior Java Fejlesztő

Hazai és külföldi vonatkozású projektekre keresünk senior fejlesztőt egy stabil, családias vállalkozás csapatába, hosszú távra. 29 éve magyar piacon jelenlévő, biztos hátterű üzleti alkalmazásfejlesztéssel foglalkozó partnerünk keres Senior Java Fejlesztő kollégát.

A munkakör leírása:

  • Scrum csapatban dolgozó kollégáink feladata egy telekommunikációs cég felhő alapú architektúrájának fejlesztése.
  • Olyan kollégát keresünk, aki az agilis csapatba illeszkedve képes az alábbi feladatokat ellátni:
  • a scrum alapelveinek követése, részvétel agilis ceremóniákon,
  • technikai feladatok meghatározása az üzleti igények (user story-k) alapján,
  • implementáció Java nyelven,
  • unit – integrációs tesztek írása,
  • az elkészült fejlesztések eljuttatása a cél környezetre DevOps eszközökkel

Szakmai követelmények:

Technológiai ismeretek

  • Java 1.8
  • Git
  • Spring, Spring Boot
  • NoSQL adatbázisok (pl.: MongoDB)
  • SQL adatbázisok (pl.: MySQL)

Előnyök

  • REST architektúrával kapcsolatos munkatapasztalat
  • Microservice architektúrával kapcsolatos munkatapasztalat
  • UML modellezési tapasztalat (pl. PlantUML)
  • Kubernetes platform
  • Docker
  • Swagger
  • RabbitMQ
  • Kafka
  • Kotlin
  • Elastic Stack

További elvárások:

  • Agilis mindset
  • Legalább alapfokú angol tudás
  • Proaktív hozzáállás

Application form

    Upload CV file

    Upload file

    Microsoft Word or PDF (5MB)

    or