Agile Coach / Scrum Master

ES-14283

A világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártó- és fejlesztő cégéhez keresünk új munkatársakat.

Feladatok:
  • Támogatás az agilis alapértékek, szemlélet és munkamódszerek megértésében és megvalósításában
  • A csapatok és környezetük fejlődésének elősegítése
  • A csapatokat érintő nehézségek monitorozása, eszkalálása és a megoldásukban való aktív részvétel
  • A csapatok eseményeinek eredményes megvalósulásának biztosítása
  • Kapcsolattartás, együttműködés más csapatokkal lokáción belül, és a cég más külföldi lokációival
  • A csapat teljesítményének transzparens mérése, kommunikálása és fejlesztése

Elvárások:

  • Scrum Master/Agile Coach tapasztalat
  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Határozott, proaktív és eredményorientált személyiség
  • Kiváló konfliktuskezelési készség és érvelési technika
  • Empatikus, jó emberismerő és hatékony csapattag

Előnyök:

  • Scrum Master/Agile Coach képesítés (pl.: Certified Scrum Master, ICP-ACC)
  • Skálázott agilis módszertanban szerzett munkatapasztalat (Scrum@Scale, Nexus, SAFe, stb.)
  • Coaching tapasztalat
  • Tréneri tapasztalat
  • XP, CI/CD praktikák ismerete
  • Járműipari vagy hasonló iparági projektekben szerzett ismeret
  • Beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat

Jelentkezési lap

    Önéletrajz feltöltése

    Fájl feltöltése

    Microsoft Word vagy PDF (5MB)

    or